11.02.2016

Otomotiv Mühendisliği ve Beyaz Eşya Alanlarında Patent Uygulamaları Semineri

Avrupa Patent Ofisi (EPO) ile Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından yürütülen İkili İşbirliği Planı çalışmalarından biri olan “Patent Prosedürleri Tartışma Platformu Projesi” kapsamında, 24-25 Şubat 2016 tarihlerinde TPE’de “Otomotiv Mühendisliği ve Beyaz Eşya Alanlarında Patent Uygulamaları Semineri” düzenleniyor.

 

Etkinliğin ilk günü (24 Şubat 2016) TPE ve EPO uzmanları arasında gerçekleştirilecektir.

 

Etkinliğin ikinci gününde (25 Şubat 2016), ortak açılış ve kapanış bölümleri dışında, “Otomotiv Buluşları” ve “Beyaz Eşya Buluşları” başlıklı iki ayrı oturum gerçekleştirilecektir.

 

25 Şubat 2016 tarihli seminere katılım sağlamak isteyenlerin, iletişim bilgilerini ve katılım sağlamak istedikleri oturumu 22 Şubat 2016 tarihine kadar bilgi@teknolojitransferi.gov.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

 

> Program

 

 

Not 1: Her bir oturum için katılımcı sayısı 50 kişi ile sınırlıdır. Mümkün olan en fazla sayıda paydaşın katılımını sağlamak adına, her kurumdan bir temsilcinin kaydı asil olarak alınacak, diğer temsilcilerin kaydı yedek olarak alınacaktır. Ayrıca, etkinlik kaydı taleplerinin (ad-soyad, unvan, kurum/firma, telefon bilgileri ile birlikte) kurumsal e-posta adresleri üzerinden gönderilmesi rica olunur. 

Not 2: Katılım kaydınız tarafımızca teyit edildikten sonra, katılım sağlayamama durumunuzun ortaya çıkması halinde, bilgi@teknolojitransferi.gov.tr adresine bildirimde bulunmanız rica olunur.

Not 3: Etkinlik süresince simültane tercüme hizmeti sunulacaktır.

Not 4: Ulaşım, konaklama vb. harcamalar katılımcıların kendileri veya temsil ettikleri kurum tarafından karşılanacaktır.

×