Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir sıcak içecek hazırlama makinası.
İlan Tarihi: 12.05.2015
Devir verme
Patent
2013/10260
Bir sıcak içecek hazırlama makinası.
Bu buluş, sıcak içecek hazırlama makineleri ile ilgilidir. Buluş konusu sıcak içecek hazırlama makinesi, hazırlanması istenen her türlü sıcak içeceği hazırlayabilmektedir. Buluş konusu sıcak içecek hazırlama makinası, diğer parçaları üzerinde barındıran bir ana gövde (1), makinanın alt kısmındaki parçaları koruyan bir alt taban (2), üst kapağın (19) alt orta kısmında yer alan ve elektronik parçaları kontrol eden bir elektronik kart (3), içerisine katı veya sıvı gıdaların birleşimi koyularak karışım yapılan ve karışım yapıldıktan sonra ısınma suretiyle gıdaların hazırlanıp istenilen derece sıcaklığında gıda hazırlayan bir hazne (14), üzerinde frekans akımını geçirip frekans döngüsünden oluşan ve üzerine metal haznenin (14) konulmasıyla hazneyi (14) belli bir sıcaklığa getirmeye yarayan gücünü elektronik karttaki devre bileşenlerinden alan daire biçiminde sarılmış birden fazla telin örgülü sarımıyla meydana gelen bir bakır indüksiyon bobini (4) içermektedir.
Elektirikli Ev Aletleri
Başvuru (Araştırma raporu düzenlenmesi aşamasında)
Ar-Ge bitti. TRT Okul kanalında eğitim amaçlı yayınlanıyor.
50.000 TL
Patent
 • Adı Soyadı
  Şadi Başer
 • Unvanı / Görevi
  Patent Sahibi
 • Kurumu/Kuruluş
  Özel / Şahıs
 • Telefon
  (549) 569 02 54
 • E-posta
  sadi--baser@hotmail.com
 • Adres
  Merkezefendi Mah. 433 Sok. No: 21 Denizli