Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
3 Boyutlu Otostereoskopik Görüntüleme Sistemi (Method for Autostereoscopic Projection Displays)
İlan Tarihi: 22.07.2015
Lisans verme
Patent
PCT/IB2013/056842
3 Boyutlu Otostereoskopik Görüntüleme Sistemi (Method for Autostereoscopic Projection Displays)
Göz konumunu algılayarak kullanıcının konumuna göre sadece iki projektör, bir reflektör ve bir göz izleyici ile 3D otostereoskopik görüntü oluşturan bir projeksiyon görüntüleme sistemidir. Sistem, gözlük kullanma ihtiyacı olmadan ve bakış açısı değiştiğinde keskin geçişlere sebep vermeden doğal ve yüksek kalite görüntü sağlamaktadır. Kullanılan yüksek kazançlı ekran, düşük güçte projektör kullanılmasına ve farklı büyüklükte ekran tasarlanabilmesine imkan vermektedir.
Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Elektronik. Kullanım Alanı: Bireysel görüntüleme uygulamaları (oyun konsolları, taşıt araçları, vb..), simülasyonlar, etkileşimli tezgahlar.
23 Ağustos 2013 tarihinde PCT başvurusu yapılmıştır. Başvuru numarası: PCT/IB2013/056842 Patente ilişkin araştırma raporu tarafımıza ulaşmış ve yanıtlanmıştır. Ön inceleme raporu beklenmektedir.
 
Patent
 • Adı Soyadı
  Gülbin Çalışan
 • Unvanı / Görevi
  İş Geliştirme Uzmanı
 • Kurumu/Kuruluş
  İnventram Fikri Mülkiyet Hakları Yönetim Ticaret ve Yatırım A.Ş.
 • Telefon
  +90 216 531 05 64
 • E-posta
  info@inventram.com
 • Adres
  Azizbey Sok. No: 1 34674 Nakkaştepe / Kuzguncuk / Üsküdar