Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Taşlama elemanı ve temizleme elemanı
İlan Tarihi: 21.07.2015
Lisans verme
Patent
2012/09012
Taşlama elemanı ve temizleme elemanı
Mevcut buluş, bir birinci yan üzerinde profıllendirilmiş bir yüzeyle donatılan bir ana elemana, ana elemanın profıllendirilmiş yüzeyi üzerine tahsis edilen bir işleme katmanına ve ana elemanın, birinci yanın karışışında bulunan bir ikinci yanı üzerine tahsis edilen bir cırt cırtlı uyum katmanına sahip olan, yapılandırılmış zemin kaplamalarının makineyle işlenmesi için bir taşlama elemanı ve temizleme elemanına ilişkindir. Buluş ayrıca bir sentetik reçine içine yataklanan taşlama tanelerine sahip olan bir işleme katmanına sahip bir taşlama elemanına ve temizleme elemanına ve ayrıca yapılandırılmış zemin kaplamalarının makineyle işlenmesi için bir yönteme ve taşlama elemanının ve temizleme elemanının, yapılandırılmış zemin kaplamalarının bir zemin işleme makinesi veya manuel taşlama makinesi yardımıyla makineyle işlenmesi için bir kullanımına ilişkindir.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 22.10.2012 tarihinde alındı).
 

 • Adı Soyadı
  Aslı Şerife Beşen
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.
 • Telefon
  (212) 252 61 22
 • E-posta
  abesen@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No: 5 80040 Kabataş / Setüstü / İstanbul