Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Propilen bazlı elastomerler ve onların kullanımları
İlan Tarihi: 21.07.2015
Lisans verme
Patent
2012/10141
Propilen bazlı elastomerler ve onların kullanımları
Mevcut buluş isteğe bağlı olarak dien içeren, ve izotaktik polipropilen kristalliliğine, DSC'de 110 "Ca eşit veya daha düşük bir erime nolctasına, 5 J/g ila 50 J/g aralığmdaki bir erime ısısına sahip olan, kürlenebilen ve kürienmiş propilen bazlı elastomerler sağlar. Mevcut buluş aynı zamanda burada tarif edilen propilen bazlı elastomerlerin herhangi birini içeren karışım bileşimlerini sağlar. Mevcut buluş aynı zamanda burada tarif edilen propilen bazlı elastomerin herhangi birini ve 100 kısım polimer başına ağırlıkça 1 ila 100 kısım inorganik dolgu maddesi içeren bileşimleri sağlar. Mevcut buluş aynı zamanda burada tarif edilen buluşa uygun bileşimlerin herhangi birini içeren filmler, fiberler, dokunmamış materyaller, kalıplanmış objeler, ve ekstrüde edilmiş formları sağlar.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 22.10.2012 tarihinde alındı).
 

 • Adı Soyadı
  Elisavet Yakovidis Çinlemez
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.
 • Telefon
  (212) 252 61 22
 • E-posta
  deris@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No: 5 80040 Kabataş / Setüstü / İstanbul