Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Tekrar kapatılabilen bir açıklığa sahip bir sonda seti
İlan Tarihi: 21.07.2015
Lisans verme
Patent
2012/14334
Tekrar kapatılabilen bir açıklığa sahip bir sonda seti
Tercihen hidrofilik bir yüzey kaplamasına sahip bir sonda ve bu sondanın içinde bulunduğu bir paketten meydana gelen bir sonda seti açıklanmaktadır Tercihen bu pakette, bir ıslatma sıvısı da bulunur Paket, kenarlarından birleştirilmiş birinci ve ikinci malzeme tabakalarından müteşekkildir Bu malzeme tabakalarından biri üzerinde, tamamlanmamış bir döngü boyunca uzanan delikli bir hat mevcuttur Bu delikli hat, kanatlı bir açıklığı belirler 10 Uçuncu bir malzeme tabakası, kanatlı açıklık üzerine yapıştırıcı vasıtasıyla yapıştırılır ve açıklığı kenarlarıyla tamamen örter Bu yapıştırıcı sayesinde, sonda kullanımdan önce steril durumunu korurken kullanıldıktan sonra paket tekrar kapatılabilir Ayrıca, bu uçuncu malzeme tabakasında, soyarak açmak için kavramaya yarayan yapışkansız bir uç bulunur.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 21.02.2013 tarihinde alındı).
 

 • Adı Soyadı
  Emine Örs
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  ACT Danışmanlık Gıda ve Dış Tic. Ltd. Şti.
 • Telefon
  3031229
 • E-posta
  info@actpatent.com
 • Adres
  Atatürk Mah. 43 A Ada Gardenya 2/5 D:18 Ataşehir / İstanbul