Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Kümes hayvanları için, keskin olmayan kenarlı, çevresel biçimde kapali çubukları ya da çubuklar arasındaki yemleme açıklıklarını sınırlayan diğer parçaları bulunan yemleme aygıtı
İlan Tarihi: 21.08.2015
Lisans verme
Patent
2012/08218
Kümes hayvanları için, keskin olmayan kenarlı, çevresel biçimde kapali çubukları ya da çubuklar arasındaki yemleme açıklıklarını sınırlayan diğer parçaları bulunan yemleme aygıtı
Kümes hayvanlarının yemlenmesi için bir yemleme aygıtı (1) olup, çevresel bir dış kenarı (11) olan bir çanak biçimli dağıtım tavası (2). tavanın bir merkezî kısmının yukarısında dışarı açılan bir yem dökme borusu (3) ve tavayı dökme borusuna (3) bağlayan çubuklar (15) içermektedir, burada çubukların (15) arasında, kümes hayvanlarının tava içine dağıtılan yeme erişmesi için açıklıklar mevcuttur, söz konusu açıklıklar aygıtın kendilerine bakan kısımlarının yanları tarafından sınırlanmaktadır. Söz konusu açıklıklara bakan kısımların söz konusu yanlarının en azından bir kısmı, özellikle söz konusu çubuklar (15) keskin olmayan kenarlı, çevresel biçimde kapalı olarak yapılandırılmış bir keşide sahiptir. Çevresel biçimde kapalı kısımlar en azından kısmen bir köpük plastikten yapılmıştır.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 21.09.2012 tarihinde alındı)
 

 • Adı Soyadı
  Halise Betül Atabay
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  Stok Sınai Mülkiyet Hizmetleri A. Ş.
 • Telefon
  (212) 324 31 00
 • E-posta
  info@stock.com.tr
 • Adres
  Büyükdere Cad. No:173 34394 Levent / Şişli / İstanbul