Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Isı kaynağı rotu üretim makinası ve üretim metodu
İlan Tarihi: 23.11.2015
Lisans verme
Patent
2013/04063
Isı kaynağı rotu üretim makinası ve üretim metodu
Silindirik yüzeyindeki eksensel oyuklara sahip yanabilen bir malzemeden yapılmış rot benzeri ekstrüzyon kalıplama artikeline ve artikeli saran bir ısı yalıtım ağına sahip, ve ağının (W) bir sarma bölgesine (4) beslenmesi prosesinde ağa (W) su püskürtmek için bir aparat (10) ile temin edilen, bir ısı kaynağı rotu üretmek için bir üretim makinesi. Su püskürtme aparatı (10), bir titreşme rotuna (34) sahip bir hava vibratörü (12) ve rota (34) bitişik rot üstünden uzamak için bir esnek nozül (36) içerir ve bir hız regülatör pompasından (42) su ile tedarik edilir. Ağ (W) beslenirken, rotun (34) vibrasyonu sayesinde yalıtım ağı (W) ile ilişkili olarak yan yollardan karşılık vererek nozülün (36) sonu ağa su püskürtür, ve püskürtülen su ısı yalıtımlı fiberi bağlamak için ki böylelikle ıslak bir bant (H) oluşturarak ağda (W) kullanılan bir bağlayıcıyı çözer. Islak bant (H) ağın (W) boylamasına yönünde devam eden bir dalga formuna sahipdir ve artikeli bağlamak için bir yapışkan bölge temin eder.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 21.05.2013 tarihinde alındı)
 

 • Adı Soyadı
  Zehra Yıldırım
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  Aze Marka Patent Dan. Terc. İç ve Dış Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.
 • Telefon
  (312) 434 00 54
 • E-posta
  zehra@azepatent.com
 • Adres
  Kazım Özalp Mah. Nene Hatun Cad. No: 79/10 Gaziosmanpaşa / ANKARA