Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Sigara üretim aparatı
İlan Tarihi: 23.11.2015
Lisans verme
Patent
2013/04489
Sigara üretim aparatı
Bir sigara yapma aparatı şunları içermektedir: bir sarma kâğıdı tomarına lezzetlendirici malzemenin uygulanması için olan bir uygulama ağzına bağlı bir lezzetlendirici malzeme tedarik yolu boyunca bir soğutucunun dolaşımını sağlayan bir soğutma suyu geçidi ve lezzetlendirici malzemenin soğutulması için lezzetlendirici malzemenin uygulama ağzına tedarik edilmesi için bir pompa. Bir soğutma birimi soğutma suyu geçidine tedarik edilen soğutucunun sıcaklığını kontrol etmektedir. Özellikle, soğutma birimi; soğutma suyu geçidine tedarik edilen soğutucunun sıcaklığını belirlemek için ve soğutucunun sıcaklığını kontrol etmek için bir birinci kontrol sistemini ve uygulama ağzına tedarik edilen lezzetlendirici malzemenin sıcaklığının belirlenmesi için ve soğutucunun sıcaklığının kontrol edilmesi için olan bir ikinci kontrol sistemim seçime bağlı olarak etkin hale getirmek suretiyle, lezzetlendirici malzemenin sıcaklığını kontrol etmektedir. Bununla ilgili viskoziteyi sabitlemek için lezzetlendirici malzemenin sıcaklığı kontrol edildiğinden ötürü, sarma kâğıdı tomarına uygulanan lezzetlendirici malzemenin birim alan başına miktarı, yalnızca sarma kâğıdı tomarının tedarik oranına dayalı olarak pompanın tahrikinin kontrol edilmesi ile sabitlenmektedir.
Belge (Avrupa Patenti - İncelemeli patent belgesi 21.05.2013 tarihinde alındı)
 

 • Adı Soyadı
  Gizem Dilan Özmen
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  Ankara Patent Bürosu Ltd. Şti.
 • Telefon
  (312) 417 23 23
 • E-posta
  gizem.ozmen@ankarapatent.com
 • Adres
  Bestekar Sok. No: 10/12 Kavaklıdere / Çankaya / Ankara