Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Duşa kabin ve ıslak zemin fırçası
İlan Tarihi: 29.07.2016
Lisans verme veya Devir verme
Faydalı Model
2012/15329
Duşa kabin ve ıslak zemin fırçası
Duşa kabin ve sert zemin temizliğinde, fırça, püskürtme tabancası ve sıvı haznesinin bir arada olması özelliği ile temizlikte pratik bir çözüm sağlanmıştır. Sıvı haznesi, püskürtme tabancası ve fırça başlığından oluşmuştur. Fırça başlığının ortasından sıvı yüzeye ulaşır. Fırça başlığı püskürtme tabancasına pasolu sistem ile takılıp çıkarılabilir veya isteğe göre sabit olarak üretilebilir. İstenilen yüzeye ve ihtiyaca göre fırça başlığının çapı büyültülebilir veya küçültülebilir. Fırça başlığındaki kılların uzun, kısa, sert veya yumuşak olması zemin hassasiyetine ve ihtiyaca göre belirlenir. Piyasada kullanılan her türlü püskürtme şişesinin, püskürtme başlığına, belirtilen özelliklerde fırça başlığı takılmış olarak düşünülmelidir. Köpüklü püskürtme şişeleri için de uygundur. Neden fırça başlıklı püskürtme şişesini tercih etmeliyim? Çünkü ; Sıvı haznesine konan temizleme sıvıları zaralıdır. Püskürtme yapıldığında kullanıcının üzerine küçük zerreler halinde geri döner hatta yüzüne gelebilir. Sağlık için son derece önemlidir. Fırça başlığındaki kıllar, sıvının kullanıcıya geri dönüşünü engeller. Fırça başlığı ile sıvı püskürtülen yüzey ovulabilir böylece eldiven ve sünger kullanılmadan temizlik sağlanmış olur. Kullanılabilecek alanlar; Duşa kabin temizliğinde, Temizleme sıvısı püskürtülür, fırça başlığıyla ovularak yayılır. Durulama isteyen bir sıvı ise durulanır, değilse öylece bırakılıp çıkılır. Fırça başlıklı püskürtme şişesi, şampuan rafında bulundurulabilir. Fırça başlıklı püskürtme şişesi, mutfak ve banyo fayansları temizliğinde pratik kullanım sağlar. Fırça başlıklı püskürtme şişesine çamaşır suyu konup lavabo, mutfak, banyo yüzeylerinde güvenle kullanabilirsiniz. Bu noktayı özellikle belirtmek isterim. Fırça başlığıyla yayıp bırakın sonra durulayın. Pratik kullanım sağlar.
Plastik Üretim ve Kalıp Sanayi
Faydalı model belgesi alınmıştır.
Sanayiye uygulanabilir.
 TL
Faydalı Model
 • Adı Soyadı
  OKŞAN URULU
 • Unvanı / Görevi
  Girişimci
 • Kurumu/Kuruluş
  --
 • Telefon
  0 533 135 8848 / 0 530 262 4686
 • E-posta
  oksanurulu@gmail.com
 • Adres
  YAKACIK/KARTAL/ISTANBUL