Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Katlanabilir Raf
İlan Tarihi: 15.03.2017
Lisans verme
Faydalı Model
2016/12155
Katlanabilir Raf
Katlanabilir raf, taşıdığı eşya ile birlikte katlanabilmektedir, böylece dar iç mekanların verimli kullanımını sağlamaktadır. Taşıdığı eşyaya göre sıkıştırarak hacmini azaltmakta, gizlemekte, odada kullanımı engellenen alanı minimuma indirmektedir. Saklanan eşyanın kaymasını ve dağılmasını engelleyecek önlemlere sahiptir. Hareket eden ve sabit parçaların birleşiminden oluşmuştur ve farklı kullanım pozisyonları sunmaktadır. Duvarlara ve kapı arkası gibi önündeki serbest hacmi değişen dikey düzlemlere asılabilmektedir. Tekli kullanıma ya da ihtiyaca göre çoklu dizilim için modüllerin birleştirilmesine uygundur. Çeşitli boyutlarda, malzemelerle ve yapılandırma yöntemleriyle meydana getirilebilmektedir. Strüktürü sayesinde düşük üretim maliyeti imkanı sağlamaktadır.
Ev ürünleri: Dar alanlarda %75 kazanım sağlayarak verimli kullanımı sağlamak üzere taşıdığı eşyalarla birlikte katlanabilir bir raf.
Şekli inceleme tamamlandı.
Farklı üretim malzemeleriyle çalışır prototipler üretildi.
50000 USD
Danışmanlık
 • Adı Soyadı
  İrem Erdem
 • Unvanı / Görevi
  Ürün Geliştirme
 • Kurumu/Kuruluş
  Serbest
 • Telefon
  05386089522
 • E-posta
  nesibe.irem@gmail.com
 • Adres