Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
ELEKTRİKLİ VEYA HİBRİT ARAÇLAR İÇİN SES ÜRETME CİHAZI
İlan Tarihi: 28.10.2018
Lisans verme
Faydalı Model
2015/17730
ELEKTRİKLİ VEYA HİBRİT ARAÇLAR İÇİN SES ÜRETME CİHAZI
ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE BU ARAÇLARIN İÇTEN YANMALI MOTORLARLA HİBRİD OLANLARI İLE TRAFİKTE SEYİR HALİNDE İKEN, DİĞER ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİN VE YAYALARIN GELEN ELEKTRİKLİ ARAÇLARIN VE BU ARAÇLARIN İÇTEN YANMALI MOTORLARLA HİBRİD OLANLARININ VARLIĞINDAN HABERDAR OLMALARINI SAĞLAMAK ÜZERE, ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE BU ARAÇLARIN İÇTEN YANMALI MOTORLARLA HİBRİD OLANLARININ ELEKTRONİK DEVRELER YARDIMIYLA ÜRETİLEN YAPAY BİR İÇTEN YANMALI MOTOR SESİNİ YA DA SD KARTA, FLASH BELLEK CİHAZINA VEYA SES KAYIT/ÇALMA ENTEGRESİNE YÜKLENEN GERÇEK BİR İÇTEN YANMALI MOTOR SESİNİ ÇIKARMASINI SAĞLAYAN, DOLAYISIYLA ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE BU ARAÇLARIN İÇTEN YANMALI MOTORLARLA HİBRİD OLANLARININ MÜDAHİL OLDUĞU KAZALARI EN AZA İNDİRMEYİ SAĞLAYAN SES ÜRETME CİHAZI
ELEKTRİKLİ VEYA HİBRİT ARAÇ ÜRETİMİ& SÜRÜŞ EMNİYETİ
FAYDALI MODEL PATENT OLARAK TESCİL EDİLDİ
PROTOTİPİ HAZIR
300.000 TL
Faydalı Model
 • Adı Soyadı
  MEHMET NİYAZİ PALAZ
 • Unvanı / Görevi
  OWNER
 • Kurumu/Kuruluş
  NİZER MÜHENDİSLİK ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  05337155484
 • E-posta
  mnpalaz@hotmail.com
 • Adres
  FEVZİ ÇAKMAK MAH. MAKPARSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 10614. SK NO:1 KARATAY