Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
YENİLEŞİM YENİ NEFES KLİMA'YA SAHİP TENTE / GÖLGELİK
İlan Tarihi: 07.11.2019
Lisans verme veya Devir verme
Patent
2015/04592
YENİLEŞİM YENİ NEFES KLİMA'YA SAHİP TENTE / GÖLGELİK
Buluş; yazlık ve kışlık evlerin balkonlarında bahçelerinde açık işletmelerde ve kıyı sahillerinde kullanılan yaz aylarında açık alanlardaki sıcak havaların bunaltıcı etkisinden ve kış aylarında da yaşanan soğuk havaların zararlı ve dondurucu etkisinden koruyan sistemde, ısıtma soğutma işlemi yapılabilmesini sağlayan kombi klima (3) kombi klimadan (3) açılıp kapanabilir fonksiyona sahip en az bir adet petek kanat (5) bir açı ile hareket mekanizması ile açılıp kapanabilen özel bir yapıya sahip en az bir adet nozul (5.1) sistemin ihtiyacı olan soğutucu su tank (2) ile ürünlerin konulmasını sağlayan soğutma dolabı (2.1) ile arasında konumlanan aktarım su /gaz borusu. (7) Sistemin enerji türü olan güneş panelleri (6) içermesidir.
İklimlendirme Klima Sanayi
İnceleme Rapor Aşamasında
Ticarileşmenin ilk beş yılında
45.500.000 Euro
Teknik bilgi paylaşımı
 • Adı Soyadı
  Özden FIRLATAN
 • Unvanı / Görevi
  Başvuru Sahibi
 • Kurumu/Kuruluş
  Özel / Şahıs
 • Telefon
  0538 318 10 97
 • E-posta
  nefessaklima@gmail.com
 • Adres
  İSTANBUL / TÜRKİYE