Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir iletişim ağı içindeki adresleri konfigüre etmek için usul.
İlan Tarihi: 22.09.2014
Lisans verme
Patent
2011/08765
Bir iletişim ağı içindeki adresleri konfigüre etmek için usul.
Bir ana iletişim ünitesi ve çok sayıda bağımlı iletişim ünitesi içeren bir iletişim ağını kumanda etmek için bir usul olup, burada önceden ana iletişim ünitesiyle iletişim kurmamış olan en az bir belirli bağımlı iletişim ünitesi bulunur ve bir iletişim ilişkisinin kurulması amacıyla ana iletişim ünitesi tarafından başlatılan bir yayının aktive edilmesinden sonra, en azından bir kez önceden tespit edilen bir değer aralığından bağımsız bir rastgele değişkenin bir dizi değerini tespit edeceği ve bunu her defasında bir seçilen değişkenin ana iletişim ünitesi tarafından önceden tespit edilen bir değeriyle karşılaştıracağı ve bunların uyuşması durumunda ana iletişim ünitesine yönlendirilen, en az bir bağımlı iletişim ünitesinin kimlik bilgilerinin bulunduğu, bir cevap mesajının gönderileceği şekilde bir tertibatla donatılır.
 

 • Adı Soyadı
  EVİN KAZMİRCİ
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  STOK SINAİ MÜLKİYET HİZM. A.Ş.
 • Telefon
  0-212-3243100
 • E-posta
  patents@stock.com.tr
 • Adres
  BÜYÜKDERE CAD. NO:173 LEVENT - ŞİŞLİ- 34394/İSTANBUL