Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
İş parçaları için işleme tertibatı.
İlan Tarihi: 22.09.2014
Lisans verme
Patent
2011/06265
İş parçaları için işleme tertibatı.
Bir işlem odası (l), işlem odası (1) içerisine yerleştirilmiş en az bir tane nozula (23) sahip bir nozul tertibatı (2) ve bir parça tutma tertibatı ile donatılmış bir işlem tertibatı tarif edilmekte olup, bu işlem tertibatı, bir taşıyıcı tertibat (31) ile donatılmış, işlem odası (1) içerisine yerleştirilmiş ve bir birinci dönme ekseni (A-A) etrafında tamamen dönebilir şekilde işlem odasında (1) yataklandırılmış olan bir birinci rotatif birimi (3), bir parça tutucu (41) ile donatılmış, birinci rotatif birimden (3) bağımsız olarak bir ikinci dönme ekseni (B-B) etrafında tamamen dönebilir şekilde taşıyıcı tertibatta (31) yataklandırılmış olan bir ikinci rotatif birimi (4) kapsamakta olup burada birinci ve ikinci dönme ekseni (A-A, B-B), 0°'den farklı bir birinci açı oluşturmakta olup birinci ve ikinci dönme ekseni (A-A, B-B), parça tutma bölgesinin içinden geçmektedir.
 

 • Adı Soyadı
  ASLI ŞERİFE BEŞEN
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş.
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  abesen@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL