Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Sigara üretim makinesi için işlenmiş tütün besleme cihazı.
İlan Tarihi: 22.12.2014
Lisans verme
Patent
2012/05295
Sigara üretim makinesi için işlenmiş tütün besleme cihazı.
Bir sigara imalat makinesi için bir kıyılmış tütün tedarik cihazı, kıyılmış tütünlerin aşağıya düşürülmesine izin verildiği, bir yerçekimi oluğundan sapan bir ayrıştırma oluğunu; ve aynştirma oluğunun (20) çıkış ağzında dışarı uzanan bir uzatma elemanını içermektedir; ve bu uzatma elemam, bir sıvı yataklı olduğunun (36) oluk altı ile birlikte çalışacak olan bir birleşik hava memesini (69) oluşturmaktadır. Birleşik hava memesi (69) J1 ve J2 olan birincil ve ikincil hava jetlerini birleştirerek bir nakil akımı oluşturmaktadır ve söz konusu jetler kıyılmış tütünün ayıklanması için kullanılmaktadırlar ve nakil akımı, ayıklama ile elde edilen bir kıyılma karışımının bir tütün bandına doğru nakil yüzeyi (38) boyunca nakledilmesini sağlar.
 

 • Adı Soyadı
  EMİN KORHAN DERİCİOĞLU
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  ANKARA PATENT BÜROSU LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0-312-4172323
 • E-posta
  korhan.dericioglu@ankarapatent.com
 • Adres
  Bestekar Sok. No:10/12 Kavaklıdere- Çankaya-ANKARA