Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Asimetrik yuvarlak pistonlar içeren esnek boru şeklinde ön kalıplar üretmek için tertibat.
İlan Tarihi: 21.11.2014
Lisans verme
Patent
2011/11571
Asimetrik yuvarlak pistonlar içeren esnek boru şeklinde ön kalıplar üretmek için tertibat.
Koekstrüzyon işlemiyle elde edilen termoplastik malzemeden çok katmanlı boru formundaki ön kalıpların üretilmesi için bir tertibat olup, esas olarak koaksiyal bir şekilde düzenlenen çok sayıda akış kanalına (FK1, FK2) sahip bir koekstrüzyon kafası (10) içerir, söz konusu akış kanallarının her biri tek bir giriş açıklığından (ZF1, ZF2), bir dağıtım halkası (26,28) içinde daire şeklinde dağıtılan ve bir kesik koni halkası boyunca akan, bir malzeme eriyiği tarafından beslenir, burada malzeme huni biçiminde genişleyen dairesel ortak bir akış kanalı (12) içinde akar. Huni biçimindeki dairesel ortak akış kanalı (12) silindir yüzeyi olarak oluştumlan bir iç çevresel yüzey (36) ve kesik koni formundaki bir dış çevresel yüzey (38) tarafından sınırlandırılır. Koekstrüzyon kafasının (10) içinden bir uzunlamasına kesite bakıldığında düşey düzlemle kesik koni formundaki iç çevresel yüzey (36) arasındaki bir birinci açı düşey düzlemle kesik koni formundaki dış çevresel yüzey (38) arasındaki ikinci bir açıdan daha küçüktür.
 

 • Adı Soyadı
  EVİN KAZMİRCİ
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  STOK SINAİ MÜLKİYET HİZM. A.Ş.
 • Telefon
  0-212-3243100
 • E-posta
  patents@stock.com.tr
 • Adres
  BÜYÜKDERE CAD. NO:173 LEVENT - ŞİŞLİ- 34394/İSTANBUL