Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Depolama ve taşıma kabı.
İlan Tarihi: 22.07.2013
Lisans verme
Patent
2010/08048
Depolama ve taşıma kabı.
Bu buluş, iç bölümü dikey cephe kenarları üzerinde U-biçimli kesitte, dış geçme diller (12) ile oluşturulan ayırma duvarı bağlantı elemanlarının (9) yerleştirildiği en az bir ayırma duvarı (4, 5, 6) ile bölümlere ayrılan, geçme dillerin (12) karşı tarafta duran kap duvarlarının deliklerine geçtiği bir depolama ve taşıma kabı (1) ile ilgilidir, içerilen yükten dolayı ortaya çıkan kuvvetlerin olduğu durumda daha fazla işletim güvenliği ve iç bölümlerin oluşturulmasına yönelik kolay, güvenli bir montaj ve aynı zamanda da uygun maliyetli bir imalatı mümkün kılan türden bir kap oluşturulmak istenmiştir. Bunu elde etmek için de, ayırma duvarı bağlantı elemanlarının (9) U-profıl flanşlarının (13)montaj durumunda üst uç kısımlarıyla hizalı olan dikey yarıklar (14) ile ve ayırma duvarları da (4, 5, 6) dikey yarıklar (14) içine geçebilen tırnaklar (15) ile oluşturulmuştur.
 

 • Adı Soyadı
  EMİN KORHAN DERİCİOĞLU
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  ANKARA PATENT BÜROSU LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0-312-4172323
 • E-posta
  korhan.dericioglu@ankarapatent.com
 • Adres
  Bestekar Sok. No:10/12 Kavaklıdere- Çankaya/ANKARA