Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Ekmek, hamur işi ve pastacılık ürünleri ile benzer ürünleri pişirme fırını.
İlan Tarihi: 21.03.2014
Lisans verme
Patent
2008/03539
Ekmek, hamur işi ve pastacılık ürünleri ile benzer ürünleri pişirme fırını.
Buluş fırıncılık, pastacılık ve hamur işi ürünleri veya benzer ürünlere yönelik olan ve söz konusu ürünlerin pişirme sırasında doğrudan veya bir tabla, ızgara veya pişirme kalıbı gibi uygun bir pişirme desteği (6) üzerinde desteklendiği sabit veya hareketli bir tabana (3) sahip en az bir pişirme bölmesinden (1) oluşan bir pişirme fırınıyla ilgilidir. Söz konusu tabanın (3) altında taban sıcak levhası (4) adı verilen radyant ısıtma araçları temin edilmekte olup özelliği, zemin (3) ile taban sıcak levhası (4) arasında bir ısıtma akışkanının kapalı devre ısı iletici biçimde dolaşımının sağlanması amacıyla bir boşluğun (5) temin edilmesi ve zeminin (3), konveksiyon yoluyla ürünlerin bütünleyici biçimde ısıtılması için geçirgen bir yapıya sahip bulunmasıdır. Fırın zeminde iletim ve radyasyon yoluyla ısınma ve konveksiyon yoluyla ısınmanın oluşturduğu bir kombinasyonu olanaklı kılmaktadır.
 

 • Adı Soyadı
  HATİCE TOKSOY
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  TRADE MARKS AGENCİES CO LTD ABU GAZALEH INTELLECTUAL PROPERTY TMP
 • Telefon
  0-312-4176095
 • E-posta
  muge.baysal@tpe.gov.tr
 • Adres
  TUNUS CAD. NO:15/4 KAVAKLIDERE/ANKARA