Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir iletişim ağındaki çok sayıdaki grup hizmetinin işletilmesi için usul ve tertibat.
İlan Tarihi: 21.01.2014
Lisans verme
Patent
2010/09750
Bir iletişim ağındaki çok sayıdaki grup hizmetinin işletilmesi için usul ve tertibat.
Buluş bir iletişim ağı içindeki bir grup hizmetini veya çok sayıdaki grup hizmetini işletmek için aşağıdaki aşamaları içeren bir usule ilişkindir: grup hizmetine özel ve/veya gruba özel olay verilerini bir olay tespit birimi (1) içinde tespit etmek, grup hizmetine özel ve/veya gruba özel olay verilerinin en azından bir kısmını olay tespit biriminden (1) bir grup listesi oluşturma birimine (10) göndermek, grup hizmetine özel ve/veya gruba özel olay verilerini değerlendirmek ve grup listesi oluşturma birimi (10) tarafından gruba özel listelerin hazırlanması, burada gruba özel listeler grup hizmeti için veya her grup listesi için grup katılımcılarının güncel katılım pozisyonunu verir. Buluş aynca bir iletişim ağı içindeki birgrup hizmetini işletmek için bir tertibata ilişkindir.
 

 • Adı Soyadı
  TÜLİN DÜNDAR
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  STOK SINAİ MÜLKİYET HİZM. A.Ş.
 • Telefon
  0-212-3243100
 • E-posta
  patents@stock.com.tr
 • Adres
  BÜYÜKDERE CAD. NO:173 LEVENT - ŞİŞLİ- 34394/İstanbul