Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Katlı bir idrar toplama keseli kateter düzeneği.
İlan Tarihi: 21.10.2013
Lisans verme
Patent
2010/07820
Katlı bir idrar toplama keseli kateter düzeneği.
Bir kateter (2) ve bir mahtezadan (3) oluşan açıklanmış bir kateter düzeneği (1)mevcuttur. Mahfaza bahsedilen kateterin en azından sokulabilir bir ucunu barındırmak için uzunlamasına bir cebe (4), bahsedilen uzunlamasına cebin en büyük genişliğinin en az iki katı bir en uzantısına (VVkese) sahip bir idrar toplama kesesine (5) sahiptir ve bahsedilen kesenin karşıt taraflarında idrar toplama kesesinin kenarlarında en az bir kulakçık üzerinde (6) en az iki kulakçık alanı düzenlenmiştir. Ek olarak depolama durumunda bahsedilen uzunlamasına cep söz konusu idrar toplama kesesi üzerine katlanır ve bahsedilen idrar toplama kesesinin bahsedilen uzunlamasına cebin dışında uzanan yan parçalan, birbirlerine doğru söz konusu uzunlama cebin üzerinde katlanır, bahsedilen yan parçalar katlı pozisyonda birbirlerinin üzerine katlanacak şekilde l)boyutlandırılır ve bahsedilen kulakçık alanlannın söz konusu yan parçalar üzerinde düzenlendiği ve birbirine bağlandığı yerde, bahsedilen kateter düzeneğini depolama sırasında katlı bir düzende seri serbestçe tutmak için en az bir bağlantı noktası bulunur.
 

 • Adı Soyadı
  EMİNE ÖRS
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  ACT DANIŞMANLIK GIDA VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0-216-4563881
 • E-posta
  info@actpatent.com
 • Adres
  ATATÜRK MAH. 43 A ADA, GARDENYA 2/5 D :18 ATAŞEHİR /İSTANBUL