Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir oksijen temizleyici ile kombinasyon halinde ıml bariyer film ihtiva eden ambalaj.
İlan Tarihi: 21.07.2014
Lisans verme
Patent
2011/12055
Bir oksijen temizleyici ile kombinasyon halinde ıml bariyer film ihtiva eden ambalaj.
Buluş gıda maddelerini ihtiva etmek ve tutmak için bir ambalajlama ürünü ile ilgilidir, söz konusu ürün oksijenin üründen bir veya birden fazla bölmeye nüfuz etmesini sınırlamak için bariyer malzemesi ihtiva eder, burada ambalajlama ürünü oksijen temizleyici malzeme (3) ihtiva eder, söz konusu oksijen temizleyici malzeme ikinci plastik malzeme ile ambalajlama ürününün duvarları, dip(ler)i ve kapak(lar)ını oluşturan birinci plastik malzemenin (2) bir boşluğu içerisinde kalıplanır, söz konusu birinci plastik malzeme (2) gıda maddeleri ile temasa uygundur. Buluş ayrıca bir ambalajın üç proses adımını kapsayan bir enjeksiyon kalıp döngüsünde tamamlandığı bir yöntem ile ilgilidir: - Dekorasyonlu veya dekorasyonsuz bir oksijen bariyeri film (1) kalıp içerisine yerleştirilir. Bariyer filmin (1) yerleştirildiği kapalı kalıp içerisine gıda maddeleri ile temasa uygun birinci plastik malzeme (2) enjekte edilir. Bu adımda kalıp kısmen doldurulur.Kalıp doluncaya kadar, bir oksijen temizleyici (3) ihtiva eden ikinci plastik malzeme kalıba enjekte edilir, bu esnada oksijen temizleyici (3) gıda maddeleri ile temasa uygun birinci plastik malzeme (2) tarafından çevrelenir.
 

 • Adı Soyadı
  AYŞEGÜL ŞENARSLAN
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  EUPA PATENT MARKA DAN.LTD.ŞTİ.
 • Telefon
  0 312 447 2060
 • E-posta
  asenarslan@eu-pa.com
 • Adres
  RAŞİT RIZA SOK. HAYATİ İŞ HANI NO:13 D:303 MECİDİYEKÖY- ŞİŞLİ/İSTANBUL