Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Farklı kalitelerdeki uygulama verilerinin iletilmesi için usul.
İlan Tarihi: 21.01.2014
Lisans verme
Patent
2010/09313
Farklı kalitelerdeki uygulama verilerinin iletilmesi için usul.
Bu buluş farklı iletim taleplerine sahip uygulama verilerini iletişim düğümlerine sahip paket ileten bir veri iletişim ağı içinde iletmek için bir usule ilişkin olup, burada usul en azından aşağıdaki aşamaları içerir: a. her bir uygulama verisi ilgili bir uygulamanın verilerinin iletilmesi sırasında karşılaştıkları bütün iletişim düğümleri içinde önceden belirlenen bir bit hızıyla sınırlandırılır, b. uygulamaya özel içerikler ilgili bir uygulamanın verilerinin iletilmesi sırasında karşılaştıkları bütün iletişim düğümleri içinde yaratılır ve depolanır, c. iletim kaynakları ilgili bir uygulamanın verilerinin iletilmesi sırasında karşılaştıkları bütün iletişim düğümleri içinde uygulamaya özel içeriklere uygun olarak rezerve edilir, d. her bir uygulama verisi ilgili uygulamanın karşılaştığı iletişim düğümünden uygulamaya özel içeriklere uygun olarak karşılaştığı diğer bir iletişim düğümüne iletilir.
 

 • Adı Soyadı
  EVİN KAZMİRCİ
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  STOK SINAİ MÜLKİYET HİZM. A.Ş.
 • Telefon
  0-212-3243100
 • E-posta
  patents@stock.com.tr
 • Adres
  BÜYÜKDERE CAD. NO:173 LEVENT/ŞİŞLİ/İSTANBUL