Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Askı tertibatı.
İlan Tarihi: 22.08.2013
Lisans verme
Patent
2010/08958
Askı tertibatı.
Esnek materyalden mamül yollar için askı tertibatı olup; askı tertibatının düz bir yol materyalinin kenarına veya onun yakınma sabitlenmesini olanaklı kılan bir sabitleme kısmından oluşmakta olup; bir profil çubuğunda asmayı olanaklı kılan bir askı kısmına sahip olup; özelliği, askı kısmının, esas olarak karşı konumda ve birbirine dönük, her biri bir girintiyi belirleyen iki kanca parçasından oluşması olup; bununla, kanca parçalarının en az bir tanesi, bir girinti en az kısmen serbest kalacak biçimde hareket ettirilebilir olup; böylelikle profil çubuk, kanca parçaları arasında girintilere yerleştirilebilecek olup; bununla, profil çubuk, hareket ettirilebilir kanca parçasının öteki kanca parçasına esas olarak karşı konumda bulunan başlangıç durumuna geri hareket ettirilmesinden sonra her iki girintinin içersinde emniyete alınmıştı
 

 • Adı Soyadı
  CENK SEVİNÇ .
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  GRUP OFİS MARKA PATENT A.Ş
 • Telefon
  0-312-4685000
 • E-posta
  cenksevinc@grupofis.com
 • Adres
  ATATÜRK BULVARI NO:211/11 KAVAKLIDERE/ANKARA