Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Besleyicinin sayaç mekanizması ve sayaç mekanizmasına sahip besleyici.
İlan Tarihi: 22.08.2013
Lisans verme
Patent
2010/04486
Besleyicinin sayaç mekanizması ve sayaç mekanizmasına sahip besleyici.
Bu buluşun bir sayaç mekanizması; gövdeye sabitlenmiş olan ve çevresel yönde oluşturulmuş kam lobları olan bir sabit eleman (10), dışarıdan izlenebilen bir sayaç numara göstergesi olan bir dişli (20), tek bir sevk biriminin beslenmesine izin verecek şekilde dönme yönünde bir konumda dönmek için sınırlandırılmış olan ya da depolanmış maddenin beslenmesini engelleyecek bir konumda olan bir döner eleman (40), söz konusu döner elemanın dönme harekefi ile kilitli olarak dönebilen bir halka eleman (30) ihtiva etmektedir; söz konusu halka eleman çevresel yönde önceden belirlenmiş bir konumda oluşturulmuş bir çeneye sahip olan esnek, şekil değiştirebilir bir kam iteceği ihtiva etmektedir.
 

 • Adı Soyadı
  ELİSAVET YAKOVİDİS ÇİNLEMEZ.
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  deris@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL