Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir elektrik gücü nakil hattı tarafından üretilen manyetik alanın korunması için usul, ve manyetik olarak korunmuş elektrik gücü nakil hattı.
İlan Tarihi: 23.06.2014
Lisans verme
Patent
2011/04187
Bir elektrik gücü nakil hattı tarafından üretilen manyetik alanın korunması için usul, ve manyetik olarak korunmuş elektrik gücü nakil hattı.
Mevcut usul en az bir elektrik kablo içermekte olan bir elektrik nakil hattı tarafından üretilen manyetik alamn korunması için bir usule ilişkindir. Bu usul söz konusu en az bir elektrik kablosunun radyal olarak dışındaki bir pozisyonda bir manyetik koruyucunun sağlanmasını içermekte olup, söz konusu manyetik koruyucu farklı fenomanyetik malzemelerden yapılmış olan, radyal biçimde üst üste bindirilmiş bulunan ve maksimum göreli manyetik geçirgenlikleri söz konusu manyetik koruyucunun iç kısmından dışına doğru radyal bir doğrultuda artan en az bir çift koruma katmanı içermektedir. Mevcut buluş ayrıca, çok katmanlı manyetik koruyucu ile donatılmış bir elektrik nakil hattına, ve çok katmanlı bir manyetik koruyucuya ilişkindir.
 

 • Adı Soyadı
  EVİN KAZMİRCİ
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  STOK SINAİ MÜLKİYET HİZM. A.Ş.
 • Telefon
  0-212-3243100
 • E-posta
  patents@stock.com.tr
 • Adres
  BÜYÜKDERE CAD. NO:173 LEVENT - ŞİŞLİ- 34394/İstanbul