Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Bir siklon ayırıcı için giriş başlığı.
İlan Tarihi: 23.09.2013
Lisans verme
Patent
2010/04431
Bir siklon ayırıcı için giriş başlığı.
Bir siklon için, içinde bir iç yan duvar, yan duvarın bir ucunda bir uç duvar, yan duvarın diğer ucunda ise açık bir uç bulunan, açık ucun bir merkez ekseni olan dairesel bir kesite sahip olduğu bir besleme odasına sahip bir giriş başlığıdır. Giriş başlığı ayrıca, ayrılacak malzemelerin besleme odasına aktarılması için uç duvara. komşu, merkez ekseni yönünde bir besleme yüksekliği boyutuna HI sahip bir giriş portunu, merkez ekseniyle koaksiyel, uç duvarda bir tahliye çıkışını, uç duvarda veya merkez ekseni yönünde uç duvardan besleme odasına bir mesafe Ll boyunca uzanan bir sarmal bulucuyu ve besleme odasının iç yan duvarında, giriş portuna komşu bir akış yukarı uca ve bir akış aşağı uca sahip bir besleme giriş bölgesini kapsamaktadır.
 

 • Adı Soyadı
  ASLI ŞERİFE BEŞEN
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş.
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  abesen@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL