Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Farklı tasarlanmış asgari iki kesite sahip tek sıralı veya çok sıralı ısıtma elemanı
İlan Tarihi: 23.09.2013
Lisans verme
Patent
2007/06332
Farklı tasarlanmış asgari iki kesite sahip tek sıralı veya çok sıralı ısıtma elemanı
Buluş, patent istemi 1'in başlangıcına uygun, iki sıralı veya çok sayılı bir ısıtma elemanına, özellikle yassı ısıtma elemanlarına, patent istemi 20'nin başlangıcına uygun, plaka şeklinde tasarlanan ısıtma elemanına sahip, tek sıralı bir ısıtma elemanına ve ayrıca patent istemi 39'un başlangıcına uygun bir elektro ısıtma elemanına ilişkindir. Buluş ayrıca patent istemi 53 uyarınca bu tür bir ısıtma elemanının imal edilmesi için bir yönteme ve bu tür ısıtma elemanları için bir valf tertibatına sahip, istem 56'ya uygun bir başka ısıtma elemanına ilişkindir. Buluş ayrıca, patent istemi 77'nin başlangıcına uygun, buluşa uygun valf tertibatıyla ya da buluşa uygun ısıtma elemanıyla kullanılabilen bir termostat tertibatına ilişkindir.
 

 • Adı Soyadı
  ELİSAVET YAKOVİDİS ÇİNLEMEZ
 • Unvanı / Görevi
  Patent Vekili
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş.
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  deris@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL