Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Veri paketlerinin yönlendirilmesine yönelik prosedürler ve cihazlar.
İlan Tarihi: 23.12.2013
Lisans verme
Patent
2011/04208
Veri paketlerinin yönlendirilmesine yönelik prosedürler ve cihazlar.
Buluş, bir veri paketinin, bir birinci ağ segmentindeki bir birinci cihazdan ikinci bir ağ segmentindeki ikinci bir cihaza yönlendirilmesine yönelik prosedürler ve cihazlar ile ilgilidir . Bu veri paketi, bir alıcı adresi sahasında bir birinci adresi ve bir alıcı bağlantı noktası sahasında bir birinci bağlantı noktası numarasını içerir . Buluşa göre, ikinci cihazda birinci cihaz ile benzersiz bir şekilde bağlantılı olan ikinci bir bağlantı noktası numarası tahsis edilir . Veri paketi, alıcı adresi sahasında ikinci cihaz adresi ile değiştirilen birinci adres ile ve alıcı bağlantı noktası sahasında ikinci bağlantı noktası numarası ile değiştirilen birinci bağlantı noktası numarası ile modifiye edilir . Modifiye veri paketi akabinde, birinci cihazdan ikinci cihaza aktarılır . Akabinde ikinci cihazda birinci bağlantı noktası, modifiye veri paketinin birinci adres ile bağlantılı olan ikinci bağlantı noktası numarası aracılığıyla tanımlanabilir . Modifiye veri paketi akabinde, birinci adres ile değiştirilen ikinci cihaz adresi ile eski durumuna getirilebilir .
 

 • Adı Soyadı
  TOLGA ÇAYLAK
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  DIŞ PATENT MARKA TESCİL ve DANIŞMANLIK HİZ. LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0216 5455700-09
 • E-posta
  tolga@dispatent.com.tr
 • Adres
  İÇERENKÖY DEĞİRMENYOLU CAD. NO:12/7 K:5 ATAŞEHİR/İSTANBUL