Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Kontrollü salımlı seramik partiküller, bunların bileşikleri, hazırlama prosesleri ve kullanım yöntemleri.
İlan Tarihi: 23.12.2013
Lisans verme
Patent
2010/08389
Kontrollü salımlı seramik partiküller, bunların bileşikleri, hazırlama prosesleri ve kullanım yöntemleri.
İşbu buluşta kontrollü salimli seramik partikülleri, bunların hazırlanış süreçleri, bu gibi süreçlerle hazırlanmış olan kontrollü salımlı seramik partiküller, bu gibi kontrollü salımlı seramik partikülleri içeren kompozisyonlar, ve kontrollü salımlı seramik partiküllerin kullanımına ilişkin yöntemler anlatılmaktadır. Bir kullanımda, her bir kontrollü salımlı seramik partikül, aktif materyal(ler)in söz konusu partikülleri içerisinden salım yetisine sahip olduğu, ve partiküllerin içerisinden aktif materyal(ler)in şahmına kadar söz konusu partiküller içerisinde yer alan aktif materyal(ler)in büyük ölçüde bozulmaktan korunduğu, partiküllerin içerisinde tamamen homojen bir şekilde yayılmış olan aktif materyal(ler)e sahiptir.
 

 • Adı Soyadı
  EMİN KORHAN DERİCİOĞLU
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  ANKARA PATENT BÜROSU LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  0-312-4172323
 • E-posta
  korhan.dericioglu@ankarapatent.com
 • Adres
  Bestekar Sok. No:10/12 Kavaklıdere- Çankaya/ANKARA