Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Yeni arilamidin türevi veya bunun tuzu.
İlan Tarihi: 21.08.2014
Lisans verme
Patent
2011/10049
Yeni arilamidin türevi veya bunun tuzu.
Aşağıda tarif edilen bir genel formül ile temsil edilen bir arilamidin türevi veya bunun bir tuzu, mükemmel bir antifungal aktiviteye ve yüksek güvenliğe sahiptir ve iyi farmakokinetikler ve farmakodinamik özellikler ile bir antifungal ajan olarak faydalıdır: buradaki X, ikame edilmemiş veya ikame edilmiş bir alt alkilen veya alkenilen grubunu temsil eder; G', bir oksijen atomu, bir sülfür atomu veya bir imino grubun temsil eder; G , bir karbon atomu veya bir nitrojen atomunu temsil eder; R^, bir hidrojen atomu, bir halojen atomu veya ikame edilmemiş veya ikame edilmiş bir alkil, sikloalkil ve alkoksi gruplarının oluşturduğu gruptan seçilmiş en az bir grubu temsil eder; R', kommalı olmayan veya kommalı veya ikame edilmemiş veya ikame edilmiş bir amidino grubunu temsil eder; ve R , ikame edilmiş bir amino veya ikame edilmiş bir siklik amino grubunu tensil eder veya benzeri.
 

 • Adı Soyadı
  ASLI ŞERİFE BEŞEN
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  DERİŞ PATENT VE MARKA ACENTALIĞI A.Ş.
 • Telefon
  0-212-2526122
 • E-posta
  abesen@deris.com.tr
 • Adres
  İnebolu Sok. Deriş Patent Binası No:5 Kabataş/ Setüstü 80040/İSTANBUL