Lisans veya devir verilmek istenen patent, faydalı model veya tasarım korumalı teknolojilere ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Türkçe/Turkish        İngilizce/English
Buhar jeneratörü ısıtıcı yüzeyleri ve bir kolektör ve/veya dağıtıcı arasında bir bağlantının meydana getirilmesi.
İlan Tarihi: 21.02.2014
Lisans verme
Patent
2010/10733
Buhar jeneratörü ısıtıcı yüzeyleri ve bir kolektör ve/veya dağıtıcı arasında bir bağlantının meydana getirilmesi.
Mevcut buluş ostenit buhar jeneratörü ısıtıcı yüzeyleri ile bir kolektör ya da dağıtıcı olarak kullanılan bir kap arasında bir bağlantının oluşturulması için bir metot ile ilgili olup, içerisinde buhar jeneratörü ısıtıcı yüzeye giden bağlantı tesisatları ile kabın bir temel gövdesinin bir kolektör ya da kap duvarı arasında bir boru nipeli monte edilmiştir ve kap duvarı ile boru nipeli arasında bir eksenel aralık oluşturularak bir uçta doğrudan kap duvarı ile ve diğer uçta bağlantı tesisatı ile kaynaklanır. Buluş, kap duvarı ve ilgili boru nipeli arasında bir eksenel aralık oluşturularak bir kap temel gövdesinin bir kap duvarı içine yerleştirilmiş olan, bir ucunda bir kaynak dikişi oluşturularak doğrudan kap duvarı ile kaynaklanmış olan ve diğer uçta bir buhar jeneratörü ısıtıcı yüzeyine uzanan ostenit bağlantı tesisatı ile kaynaklanabilir olan boru nipelini içeren, bir kolektör ya da dağıtıcı oluşturan bir kap ile de ilgilidir.
 

 • Adı Soyadı
  OKTAY ŞİMŞEK
 • Unvanı / Görevi
  PATENT VEKİLİ
 • Kurumu/Kuruluş
  DESTEK PATENT A.Ş.
 • Telefon
  0-212-4444344
 • E-posta
  oktay.simsek@destekpatent.com.tr
 • Adres
  POLARİS PLAZA AHİ EVRAN CAD. NO:1 KAT:17 D:70 MASLAK/İSTANBUL