Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Sinerjistik küf öldürücü kompozisyon. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 22/08/2016
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 1998/00107
Buluş Başlığı Sinerjistik küf öldürücü kompozisyon.
Başvuru Sahibi BAYER S.A.S.
Buluş Sahibi PATRICE DUVERT
IPC Sınıfı A01N 57/12
Buluş Özeti

Formül (I) i havi strobilurin analoğu bir bileşik içeren bir sinerjistik fungisidal kompozisyon (formül) burada A azot atomu veya -CH grubudur, B -OCH2-, -CH2O-, -CH(CH3)-O-N=CH- veya -CH=N-O-CH(CH3)- grubudur veya (a) grubudur, R1 1 ila 4 karbon atomu içeren bir alkil grubudur, tercihen metil grubudur, R2 -OCH3 veya -NHCH3 dür, X bir halojen atomudur, siyano grubudur veya 1 ila 4 karbon atomu içeren bir alkil veya haloalkil grubudur, tercihen de metil veya trifluorometil grubudur, n de 1 veya 2 ye eşittir, ve n 2 olduğu zaman farklı X grupları ve en az bir fungisidal bileşik B mevcut olabilir; ve böyle bir kompozisyonun kullanılması sureti ile fitopatojenik fungusların küratif veya profilaktik bir tarzda kontroluna yönelik bir metod tarif edilmektedir.