Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Duvara gömme tip fare ve haşere önleme cihazı. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 23/02/2015
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2005/00397
Buluş Başlığı Duvara gömme tip fare ve haşere önleme cihazı.
Başvuru Sahibi PESTGO ELEKTRONİK VE KİMYA TEKNOLOJİSİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Buluş Sahibi NİYAZİ DAVRAN
IPC Sınıfı A01M 31/04
Buluş Özeti

Bu buluş, her türlü kapalı mekanlarda, gıda sektöründe, hastanelerde, evlerde, otellerde, seracılıkta kullanılan ve fare, haşere, sinek, mikrop, bakteri ayrıca bit,pire, tahtakurusu gibi parazit böceklerin yok edilerek veya girişlerinin önlenmesinde kullanılan elektronik cihaz ile ilgili olup özelliği; sıva altı elektronik fare ve haşere cihazı gövdesinin (1) herhangi bir sıva altı elektrik prizi, lamba anahtarı, telefon prizi, anten prizi bağlar gibi, sıvı altı duvara (5) elektrik bağlantısı yapılarak, güç kaynağı (2), yayın anteni (3), osilatör devresi (4) meydana gelmesidir.