Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Dirençli film tabakası ile kaplanmış ısıtıcı elemanlar içeren elektrikli su ısıtma cihazı. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/03/2016
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2006/00922
Buluş Başlığı Dirençli film tabakası ile kaplanmış ısıtıcı elemanlar içeren elektrikli su ısıtma cihazı.
Başvuru Sahibi İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Buluş Sahibi ÖMER KAMBER
IPC Sınıfı F24H 1/20
Buluş Özeti

Buluş, mutfak, banyo ve anında sıcak su elde edilmesi istenen yerlerde kullanılan, giriş suyu bağlantı parçası (3) vasıtasıyla giriş suyu hattına, çıkış suyu bağlantı parçası (5) vasıtasıyla da çıkış suyu hattına bağlanan, su akışının algılanarak ısıtıcı elemanların (8) çalıştırılmasını sağlayan bir diyafram grubu (2) ve su akış anahtarları (4), ısıtıcının üç farklı ısıtma konumunda çalışabilmesi için üç konumlu kademe anahtarı (1) ve cihazın açık olduğunu ve kademelerin hangisinin çalıştığını gösteren ikaz lambaları (7) içeren bir elektrikli ani su ısıtma cihazı ile ilgilidir.