Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Kalorifer peteği için koruyucu panel. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/03/2016
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2006/01025
Buluş Başlığı Kalorifer peteği için koruyucu panel.
Başvuru Sahibi CARADON STELRAD B.V.
Buluş Sahibi WILLIAM DE WINTER;GUY WOJCIK
IPC Sınıfı F24D 19/06
Buluş Özeti

Bir kalorifer peteği için koruyucu panel, bir yan kaplama parçası (2) ve bir ısıtılmış hava için öngörülmüş geçiş delikleri olan üst kaplama parçası (1) vardı r; bu parça, yan kaplama parçasına (2) dönük alnında 90° aşağıya bükülmüş kenar şeridine (7) sahiptir. Ayrıca kalorifer peteği için koruyucu panelin, yan kaplama parçasının (2) üst kaplama parçası (1) ve/veya kalorifer peteği ile sökülür bir biçimde bağlanabilmesi için üst bağlantı malzemesi ve yan kaplama parçasının (2) kalorifer peteği ile sökülebilir bağlantısı için alt bağlantı malzemesi vardır. Burada üst bağlantı malzemeleri, üst kaplama parçasının (1) ve yan kaplama parçasının (2) kenar şeritleri (7) ile tek parça olarak bağlı kulaklardan (12, 10) oluşur.