Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Işıklandırmalı ve dönebilen yüzey alanına sahip stand. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/04/2016
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2006/01709
Buluş Başlığı Işıklandırmalı ve dönebilen yüzey alanına sahip stand.
Başvuru Sahibi DS SMİTH AMBALAJ ANONİM ŞİRKETİ
Buluş Sahibi ADEM YATKIN
IPC Sınıfı A47F 5/00
Buluş Özeti

Buluş, ürün taşımak ve sergilemek üzere oluşturulmuş stand (1) ile ilgili olup, bahsedilen stand (1) üzerinde konumlandırılmış ve bahsedilen standda (1) etkin ürün sunumunu ve tanıtımını sağlamak üzere, en az bir dönebilen yüzey alanı (2) vardır. Bu yüzey alanı sayesinde tüketicilerin dikkati ürüne yöneltilmektedir. Bahsedilen yüzey alanını (2) mil elemanına (3) sabitlemek üzere, bahsedilen yüzey alanı (2) ile irtibatlı en az bir sabitleme vasıtası (2.1), bahsedilen yüzey alanına (2) irtibat adaptasyonu ve hareket iletimi sağlamak üzere, en az bir mil elemanı (3), bahsedilen yüzey alanını (2) hareket ettirmek üzere, mil elemanı (3) ile irtibatlı en az bir motor vasıtası (4) mevcuttur. Bahsedilen standda (1) etkin ürün sunumunu sağlamak üzere, bahsedilen stand (1) ile irtibatlı en az bir aydınlatma elemanı (8) ve bahsedilen aydınlatma elemanı (8) otomatik çalışma kontrolünü sağlamak üzere, bahsedilen aydınlatma elemanı (8) ile irtibatlı en az bir flaşör kontrol kartı (9) vardır.