Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Boşaltma fonksiyonu bulunan kuru tip toz yakalama düzeni. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/04/2015
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2006/02065
Buluş Başlığı Boşaltma fonksiyonu bulunan kuru tip toz yakalama düzeni.
Başvuru Sahibi SHANDONG PROVINCE METALLURGICAL ENGINEERING CO., LTD.
Buluş Sahibi GANG QIAN;XINMIN WEI;DONGSHENG HUANG;CHAOSHENG YAO;ZHONGQUAN LIU;ZHONGDE YI
IPC Sınıfı B01D 46/00;B01D 50/00;B01D 53/74;C10K 1/02;F23G 7/06
Buluş Özeti

Boşaltma fonksiyonunu havi kuru tip bir toz yakalama/toplama düzeni olup, bir kaba toz temizleme düzeni [1], bir ince toz temizleme düzeni [2], valfler ve boru hatları ihtiva eder, ve boşaltma borusunun [5] kaba toz temizleme düzeni ile ince toz temizleme düzeninin arasına yerleştirilmesi ve böylece de ince toz temizleme düzeni düzgün çalışmadığı zaman boşaltma işleminin yapılmasına imkan vermesi ile karakterize edilir. Bertaraf edilecek olan tozlu hava kaynağının basıncını boşaltma durumunda temel olarak değişmeyen bir şekilde muhafaza etmek için bir basınç kontrol elemanı [4] boşaltma borusuna seri bir biçimde bağlanabilir.