Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
X-Ray cihazı/ metal kapı dedektörü üzerinde oluşturulan reklam alan. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/09/2016
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2006/04948
Buluş Başlığı X-Ray cihazı/ metal kapı dedektörü üzerinde oluşturulan reklam alan.
Başvuru Sahibi MAJİ GROUP REKLAM ORGANİZASYON HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Buluş Sahibi SERKAN KOŞUN;CANAN ŞAHBAZ
IPC Sınıfı G06F 19/00
Buluş Özeti

Buluş, x-ray cihazı/ metal kapı dedektörü üzerinde konumlandırılan reklam yüzeyleri ile ilgilidir. Buluş x-ray cihazı/ metal kapı dedektörü (1) ile ilgili olup , özelliği; ürün tanıtmak ve reklam alanı oluşturmak üzere, x-ray cihazı/ metal kapı dedektörü (1) üzerinde konumlandırılmış en az bir tanıtım yüzeyi (2), bahsedilen tanıtım yüzeyini (2) taşımak ve tutunacağı yüzeylere ırtıbatlamak üzere, bahsedilen tanıtım yüzeyine (2) akuple en az bir irtibat yüzeyi (3) ve bahsedilen tanıtım yüzeyini (2) x-ray cihazı/ metal kapı dedektörüne (1) sabıtlemek üzere, bahsedilen x-ray cihazı/ metal kapı dedektörü (1) ile tanıtım yüzeyi arasında konumlandırılmış en az bir çift yönlü tutucu bant (4) elemanı içermektedir.