Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Ses teknolojileri ile entegre otomatik sesli duyuru sistemi. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/04/2016
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 2009/02660
Buluş Başlığı Ses teknolojileri ile entegre otomatik sesli duyuru sistemi.
Başvuru Sahibi SESTEK SES VE İLETİŞİM BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Buluş Sahibi MUSTAFA LEVENT ARSLAN
IPC Sınıfı H04M 7/00
Buluş Özeti

Buluş, aramalarda kullanılacak olan müşteri bilgilerinin ve anonsların kayıtlı bulunduğu ve tüm aramaların kontrol edildiği en az bir sunucu (4), üzerinde oluşturulan sanal kanallar aracılığıyla görüşmelerin dijital olarak yapılabilmesini sağlayan en az bir çağrı altyapısı (5) içeren ve bahsedilen sunucu (4) üzerinde çalışan en az bir SR modülü (1) ile müşterinin sesli komutunun tanımlanarak müşterinin telefonu kulağından uzaklaştırmadan ve herhangi bir tuşa basmasına gerek kalmadan işlemin tamamlanabılmesını ve dinamik olarak değişen bilgilerin en az bir TTS modülü (2) ile müşteriye dinletilmesin! sağlayan otomatik sesli duyuru sistemi ile ilgilidir.