Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Bir ayakkabı üretme ve satma yönteminde fabrika satışı ve çoklu müşteri seçimi sunmak üzere sistem. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/11/2014
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 2009/06310
Buluş Başlığı Bir ayakkabı üretme ve satma yönteminde fabrika satışı ve çoklu müşteri seçimi sunmak üzere sistem.
Başvuru Sahibi CHEN MING-TE
Buluş Sahibi CHUANG-CHUAN CHEN
IPC Sınıfı G06Q 30/00
Buluş Özeti

Mevcut buluş ayakkabı üretmek üzere aşağıdaki adımları ihtiva eden bir yöntem: bir alanın sunulması, söz konusu alanda bır ayakkabı tasarlamak için bir dizi karakteristiği depolamak üzere bır veritabanını ihtiva eden bir bilgisayarın sunulması; söz konusu alanda adı geçen veritabanından seçilen bir dizi hedef karakteristiğinin alınması, söz konusu alanda adı geçen hedef karakteristiğine göre bir ayakkabının üretilmesi; söz konusu ayakkabının adı geçen alanda deneme için sunulması; ve istenilen ayakkabı modelinin elde edilmesini takiben üretim prosesinin sonlandırılması.