Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
İyileştirilmiş elektrostatik iletme kabiliyetine sahip plastik ambalaj kabları. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/09/2015
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 95/01074
Buluş Başlığı İyileştirilmiş elektrostatik iletme kabiliyetine sahip plastik ambalaj kabları.
Başvuru Sahibi EMPAC VERPACKUNGS GMBH
Buluş Sahibi JOACHIM NOWOTNICK;PETER DINTER
IPC Sınıfı B32B 7/02;B65D 88/16;B65D 90/46
Buluş Özeti

Doldurulan maddelerin konması için ambalajlama kabı olarak, kabın dış tabakası olarak işlev gören ve kilit tabakası özelliklerine sahip bir polimer folyodan, elektrik iletme kabiliyetine sahip malzemeden oluşan bir ara tabakadan ve ayrıca ambalajlama kabının iç tabakasını oluşturan bir polimer folyodan meydana gelen çok katlı bir birleşik folyo kombinasyonuna sahip olup, şöyle vasıflandırılmıştır: ambalajlama kabının iç tabakasını meydana getiren polimer folyo bir perforasyon numunesi taşımaktadır ve elektrik iletme kabiliyetine sahip ara tabaka elektrik kontakt yerleri sayesinde bir topraklama sistemi ile bağlantı halinde durmaktadır.