Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Sentezden yeni kriptofisinler. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/03/2016
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 96/00191
Buluş Başlığı Sentezden yeni kriptofisinler.
Başvuru Sahibi UNIVERSITY OF HAWAII;WAYNE STATE UNIVERSITY
Buluş Sahibi FREDERICK A. VALERIOTE;THOMAS K. HEMSCHEIDT;RICHARD E. MOORE;TRIMURTULU GOLAKOTI;THOMAS H. CORBETT;RUSSELL A. BARROW;MARCUS A. TIUS;JIAN LIANG;THOMAS H. CORBETT;MARCUS A. TIUS;THOMAS K. HEMSCHEIDT;TRIMURTULU GOLAKOTI;RUSSELL A. BARROW;RICHARD E. MOORE;FREDERICK A. VALERIOTE;JIAN LIANG
IPC Sınıfı A61K 31/00;C07D 225/00;C07D 273/00
Buluş Özeti

Bu buluş aşağıdaki yapıya sahip yeni kriptofisin bileşimleri sağlamaktadır: Bu buluş ayrıca kriptofisinlerin toplam sentezle üretilmesi için yöntemler sağlamaktadır. Buluş ayrıca kriptofisinlerin farmasötikler içinde kullanılmasını da sağlamaktadır. Bu buluşun diğer bir amacı da kriptofisinin memeli hücrelerinin yayılmasının önlenmesinde kullanılmasıdır. Bu buluş ayrıca kriptofisinlerin neoplasia nın tedavisinde kullanılması için yöntemler sağlar.