Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Dekoratif şekilli metal kutu üretimi için metodlar ve sistemler. TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/09/2016
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 1998/00614
Buluş Başlığı Dekoratif şekilli metal kutu üretimi için metodlar ve sistemler.
Başvuru Sahibi CROWN CORK SEAL TECHNOLOGIES CORPORATION
Buluş Sahibi JAMES J.TANG;RALPH J.TRNKA;ZEEV W. SHORE;DAVID A.HARVEY;MICHAEL R.GOGOLA;MARK W.HARTMAN;WILLIAM O.IRVINE;ROERT A. WINKLESS;ANTON A.ASCHBERGER;RICHARD MARK ORLANDO GOLDING;RICHARD O.WAHLER
IPC Sınıfı B21D 51/26
Buluş Özeti

Tüketicilere yönelik olarak görsel presentasyonunun geliştirilmesi için diğerlerinden ayırdedilir şekilde biçimlendirilmiş bir metal kutu gövdesini (24) üretmenin bir metodu, bir örneklemede, şu aşamaları kapsamaktadır: esas itibariyle sabit çaplı bir yan duvara sahip bir metal kutu gövdesi oluşturacak tabaka malzemenin (10) sağlanması; kutu gövdesinin (24) alması istenilen son biçimine uyan bir kalıp boşluğunu belirleyen en az bir kalıp duvarına (46) sahip bir kalıp ünitesinin (38) sağlanması; metal kutu gövdesi oluşturacak tabaka malzemenin (10) kalıp boşluğunun (46) içerisine ... (DEVAMI VAR).