Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Kireçlenme romatizma ve siyatiğin yanı sıra selülit ve eklem rahatsızlıklarını iyileştiren masaj kremi TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/02/2014
Koruma türü Patent
Başvuru Numarası 2003/01083
Buluş Başlığı Kireçlenme romatizma ve siyatiğin yanı sıra selülit ve eklem rahatsızlıklarını iyileştiren masaj kremi
Başvuru Sahibi FETHİ KUTLU
Buluş Sahibi FETHİ KUTLU
IPC Sınıfı A61H 37/00
Buluş Özeti

İnsan vücududunda sırt,basen, ayaklar ve el parmaklarından dirseklere kadar kireçlenme, romatizma ve siyatiğin yanı sıra selülit,eklem rahatsızlıkları ve bel fıtığı tedavisinde masaj kuralları ile deriye sürülmesi suretiyle kullanılabilen organik kimyasal terkiplerle ilgilidir. Buluş konusu masaj kremimiz, herkesin kolaylıkla yanında taşıyabileceği bir kutu içinde bulunmaktadır. Böylece rahatsız olan kişi aniden oluşabilecek rahatsızlıklarda, rahatsız olan bölgeye acil müdehaleyi kendi başına herhanği bir ortam ve kişiye ihtiyaç duymadan uygulayabilemektedir.