Üçüncü kişilerin ücretsiz faydalanabilecekleri ülkemizdeki koruma süresi dolmuş patent,faydalı model ve tasarımlara ilişkin bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
>
Patent ve tasarım için TÜRKPATENT tarafından verilen (2011/12345 şeklindeki) başvuru numarasıdır. İhtiyaç için Teknoloji Transfer Platformu tarafından verilen referans numarasıdır.
Temizle Ara
Ambalajlama makinesinde yenilik TÜRKPATENT Detay Göster Koruma Süresi Bitimi İlanı: 21/04/2014
Koruma türü FaydaliModel
Başvuru Numarası 2004/00562
Buluş Başlığı Ambalajlama makinesinde yenilik
Başvuru Sahibi PERFOBAK PERFORE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Buluş Sahibi NİSİM BANASTEY
IPC Sınıfı B65B
Buluş Özeti

Buluş, ürünlerin ambalajlanmasını sağlamak üzere, bir şase gövde (9); bahsedilen ambalaj malzemesi üzerindeki askı deliğine konumlandırılan kılavuz (8), bahsedilen şase gövde (9) üzerine dik olarak konumlandırılmış, simetrik iki yüzeyine ayar delikleri (9.1) yapılandırılarak şase gövdenin (9) her iki tarafında eşzamanlı olarak ambalajlama yapılabilmesine olanak sağlayan en az bir profil yüzey (9.2), bahsedilen şase gövde (9) üzerine ambalaj malzemesi rulosunu taşımak üzere konumlandırılmış en az bir rulo taşıma merdanesi (1), kaynak çeneleri (13-15.2) kapandıktan sonra kaynak süresini belirlemek için sisteme konumlandırılmış en az bir zaman ayarlayıcısı (22) içeren ambalajlama makinesidir.